MSPACE jest przedstawicielem w Polsce wyselekcjonowanych włoskich manufaktur: mebli tapicerowanych Ville Venete, oświetlenia Murano La Murrina, luster i mebli Arte Veneziana, oświetlenia Zava oraz dywanów i arrasów Wallflor.

MSPACE współpracuje ze salonami aranżacji wnętrz oraz z pracowniami architektury, towarzysząc swoim klientom od wczesnego etapu projektowania, aż do końcowej realizacji i dostawy, jak również obsługi po sprzedażowej.

MSPACE realizuje również zamówienia indywidualne dla projektów wnętrz dostarczając nie tylko meble produkowane seryjnie, lecz również specjalne modele, dostępne na zamówienie.

Działając w oparciu o najnowsze bieżące trendy, w sposób dynamiczny i kreatywny, z myślą o najbardziej wymagających klientach wspiera środowisko architektów i działy kontraktu.

MSPACE posiada w swojej ofercie wyłącznie produkty najwyższej jakości, wyprodukowane ze szlachetnych materiałów, a głównym celem firmy jest pełne zadowolenie klientów, do którego dąży poprzez stały rozwój, współpracę z najlepszymi specjalistami oraz niezawodną, profesjonalną i miłą obsługę.

Stały kontakt ze środowiskiem designu pozwala na bieżąco aktualizować ofertę, wybraną starannie, z najnowszych trendów aranżacji wnętrz.

Oprócz wymienionych, w ofercie MSPACE jest cała gama innych marek pozwalających na kompleksowe wyposażenie przestrzeni zarówno mieszkalnej jak i komercyjnej od kuchni po salon i sypialnię oraz recepcje, lobby, sale konferencyjne, gabinety i systemy biurowe do pracy w open space oraz kompleksową aranżację hoteli.

KONTAKT

02-511 Warszawa

ul. Merliniego 5/8

tel. +48 663 401 961

e-mail: info@mspace.pl